Ultra last minute Chorvátsko

Krásne pobrežie azúrového mora stovky ostrovov a ostrovčekov. Nedotknutá príroda plná skalnatých útesov, kamienkových aj piesočnatých pláži, komfortných hotelov, to je Chorvátsko. Táto krajina je už veľmi dlho obľúbenou dovolenkovou destináciou mnohých Slovákov. V ponuke tu nájdeme rôzne typy športov ako všetky plážové, tak aj niektoré viac zaujímavé, alebo s väčšou dávkou adrenalínu ako sú: kempy, rafting, potápanie alebo aj skákanie z padáku.

Slováci veľmi často siahajú po ponuke last minute Chorvátsko keďže je oveľa výhodnejšia a dajú sa tak ušetriť nemalé peniaze ktoré sa istotne neskôr zídu či už na dovolenke alebo po jej skončení. Cena za týždňový pobyt sa pohybuje priemerne okolo 150 až 250 eur čiže je to prístupné aj pre rodiny s deťmi. Doprava na dovolenku môže byť autobusom ale aj letecky.

Všetko záleží od toho koľko chcete investovať do vášho pohodlia čí už na dovolenke alebo počas príchodu. Samozrejmé je že za apartmány si priplatíte viac ako za bežné ubytovanie, ale napriek tomu môžete nájsť na konci dovolenkovej sezóny ubytovanie v slušných apartmánoch a to za naozaj nízku cenu.

Hotely sú s pravidla stavané v úplnej blízkosti pláži čo je veľká výhoda pretože sa k pláži dostanete takmer okamžite. Navyše hotely ponúkajú k ubytovaniu množstvo ďalších zliav ako sú lístky na divadlá, spoločenské posedenia grilovačky a množstvo ďalších. Hotelové sauny a bazény sú takmer vždy k ubytovaniu zdarma alebo aspoň s veľkou zľavou. Národný jazyk je Chorvátčina, pokiaľ sa tam neplánujete zdržať dlhšie ako 90 dní tak platí bez-vízový styk a národná mena je Chorvátska kuna.


Tento záznam bol zaslaný Last minute all inclusive, Zájazdy last minute a označený , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.